Trunki to nie eureka, ale przed nami wakacje, więc dziś coś na czasie. Podróżując jeszcze jako „nie-mama”, zawsze podobały mi się te kolorowe, dziecięce walizeczki. W sumie do dziś w Polsce nie są super popularne, ale są.

Trunki to przydatny gadżet. Przydatny dla każdej rodzinki planującej wybrać się na wakacje ze swoimi pociechami. Czy to samolotem, czy pociągiem, czy tylko autem – Trunki 🙃. My czasem pakujemy C nawet na weekend do babci (wszystko się mieści).

Walizka jest cała z wytrzymałego plastiku. Plastik ten jest przyjazny dla środowiska. Co więcej producent zachęca do zwrotu starego i zużytego kuferka do fabryki, a wtedy zostanie on przetopiony na zupełnie nowy.

Walizeczka jest bardzo lekka – niecałe 2 kg i bardzo pojemna (18 litrów). Producent daje 5 letnią gwarancję.

Historia Trunki zaczęła się już w 1997 roku. Wtedy to powstał pomysł walizki na których można jeździć. Produkcja na dobre ruszyła w 2006 i do teraz produkt zdobył wiele nagród i wyróżnień, a także podbił międzynarodowy rynek.

Jak już pisałam kuferek jest cały z plastiku. Łatwo zachować go w czystości. Walizka ma pas do noszenia na ramieniu, ale przede wszystkim ma super kółka, nic tylko sadzać malucha i ciągnąć (ułatwia to pokonywanie odległości na lotniskach). Dziecko może być na niej ciągnięte, ale i używać jako jeździka. Walizeczka posiada zamek z kluczykiem. Na obecnym etapie rozwoju zamykanie i otwieranie zamka to jedna z najlepszych zabaw mojej córeczki.

Trunki produkowane są obecnie w UK. Gama wzorów i kolorów jest naprawdę wielka. Poza tym jest również możliwość stworzenia swojej własnej spersonalizowanej walizki (www.trunki.co.uk).

Trunki to nie tylko walizka ride on. Firma projektuje i produkuje rzeczy które mają umilić i ułatwić podróżowanie z dziećmi. W ofercie są też:

  • torby na lunch
  • śniadaniówki i bidony
  • foteliki w plecaku
  • ochraniacze na pasy
  • smycze i puszorki (na dzieci 😳)
  • wodoodporne plecaczki idealne na basen lub plażę
  • Poduszki i kocyki podróżne

Wszystko bezpieczne, kolorowe i w nudnych momentach podróży pobudzające wyobraźnię do zabawy. Nic tylko w drogę!!!

~ORJ~

Podobało Ci się? Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.